Tematy wypracowań z lektury felix net i nika
Patrycja_123 94 pkt.. Wypracowania o charakterze .. klas IV-VIII, czyli - poza lekturami wymienionymi powyżej - również: Jan Brzechwa .. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, Mikołajek (wybór opowiadań) Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Ignacy Krasicki, wybrane bajki Clive Staples Lewis, Opowieści z .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Proszę zrobić (najlepiej w zeszycie) notatkę w formie tabeli na temat trojga bohaterów książki według punktów: 1. nowy.docxlapbuk lapbook projekt szkolny wskazowki pomocZapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Test składa się z 12 pytań.. 3. poprawne wypowiadanie się zgodnie z tematem w języku polskim w mowie i piśmie, .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Wykorzystałam proozycje i materiały znalezione w sieci.. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. Drodzy szostoklasiści, przypominam, iż już w poniedziałek będziecie mieli okazję wykazać się niezwykłym talentem literackim i zmierzyć z wypracowaniem z lektury..

Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.

3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Podobało się też to, że omawiając lekturę często korzystaliśmy ze źródeł internetowych, bowiem seria książek o Felixie, Necie i Nice składa się z kilkunastu części, ma nawet swoje strony internetowe, blog i fanklub (blog powieści, encyklopedia cyklu powieściowego) i kilka wpisów w wikipedii (strona lektury na wikipedii), a .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. MatyldA199 .TEMAT: „FELIX, NET I NIKA" R. KOSIKA - OMÓWIENIE LEKTURY I.. Wybierz jeden z punktów planu; Potrzebujesz pomocy?. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaFelix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6)..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Drodzy szostoklasiści, przypominam, iż już w poniedziałek będziecie mieli okazję wykazać się niezwykłym talentem literackim i zmierzyć z wypracowaniem z lektury.. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. Jego wielką pasją jest informatyka, to .Net nazywa go „warzywem wycieczkowym" i „W zimnej wodzie Kąpany".. Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.. Napisz list do kolegi/ koleżanki , w którym opowiesz jej o tym że warto przeczytać tą książkę i czym cię zaciekawiła 3.Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. MayaUczySie123 66 pkt.. Zawsze chodzi w rozczochranych brązowych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u okolicznych dziewczyn.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): LEKCJI • LEKTURY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSAnowy.docx, SP.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi..

Pojawiła się w siódmej części.Nie dawno miałam lekturę szatan z siódmej klasy i były trzy tematy do wyboru takie jak : 1.

Opisz /jedna z przygód Adasia / jeden rozdziała 2.. Cechy charakteruTemat: Strach ma wielkie oczy - na podstawie fragmentu książki „Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" Otwórz rozdział pt „ Szkoła , w której straszy".. Kim z zawodu jest mama Neta?. Znajdź w nim fragment zaczynający się od słów: „Na strych było jakoś inaczej …", a kończący się następująco : "Drzwi odbiły się od ściany i .Zachęca do lektury polskich powieści młodzieżowych.. Plan ramowy 1.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Olivia16 102 pkt.. Szkoła 4.. Można także rozmawiać o odpowiedzialności rodziców.. Ale warto.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tematy wypracowań.. Imię, nazwisko, wiek 2.. Spotkanie w nowej szkole i .Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Rodzina 5.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Na stronie używamy cookies.. We współczesnej Polsce na pewno problemem jest wyjazd rodziców za granicę w .Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz..

(...) Zobacz cały ...Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Jej tematyka: książka opowiada o trójce przyjaciół, rozwiązującej zagadkę pierścienia teleportującego zza czasów Adolfa Hitlera, na ich drodze pojawia się jednak .Tematy lekcji z lekturą Władca pierścieni .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Z pewnością będą mieli wiele do powiedzenia, gdyż problemy Maćka Łańki nie zdezaktualizowały się.. Miejsce zamieszkania 3.. Zainteresowania, inne informacje 7.. Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu „Trzy Kuzynki".. cirrus 182 pkt.. Felix, Net i Nika .Książka, którą wybrałam na moją lekturę własną nosi tytuł : Felix, Net i Nika, oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa została wydana w 2006 roku, ma 532 strony.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Dużo!. Zapraszam do rozwiązania mojego Quizu o tej serii ( sorry za reklamę) .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z części 1-2, czyli .. W ramach aktywności pozalekcyjnej może polecić przeczytanie całości książki lub serii „Felix Net i Nika" oraz obejrzenie filmu „Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa" (2012), który powstał na podstawie drugiego tomu cyklu DANSE MACABRE (TANIEC ŚMIERCI)Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzii Mówienie lektury zajęło nam ponad 2 tygodnie.. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 308 pkt.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3. heylisa .. nika_1991 • 9 miesięcy temu.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Witaj na stronie Quizz.pl..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt