Mój ulubiony dzień tygodnia wypracowanie
Umiem świetnie .. 15) 1.. Twoje wypracowanie .. W soboty często idziemy z rodzicami do restauracji, gdzie jemy obiad.. Jak spędzam czas wolny.. Nakładam też trochę makijażu.. Z tego powodu sobota to mój ulubiony dzień tygodnia.. Wstaję i robię sobie pożywne śniadanie.. Jaki jest wasz ulubiony dzień tygodnia?. Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Całe wypracowanie → Describe your favourite day of the week (2) - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.. 14 gru 2014.. Poniedziałek.. Pierwszy dzień w szkole - opis.. W końcu wracamy po długich wakacjach, w czasie których przywykliśmy do błogiego lenistwa, późnego wstawania, braku obowiązków.. Po obiedzie często idziemy do naszej ulubionej lodziarni.. Zagłosuj i sprawdź jak wybrali inni!. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Mój dzień zaczyna się o godzinie 6 rano.. Skomentuj.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Mój ulubiony dzień w tygodniu.

Rzecz, która mnie zadziwia to .. W szkole napisałem dwie klasówki.. myimmortal Bardzo Śmiały.. Wtorek.. Mój ulubiony program to .. 2. .. Mój ulubiony sportowiec / mein Lieblingssportler.. Udostępnij.. Później idę do łazienki żeby umyć twarz i zęby.. Na śniadanie jem zazwyczaj płatki z mlekiem i pije filiżankę kawy.. Dzień sportu w naszej szkole / Das Sportfest in unserer Schule.. Lubię restauracje, bo można tam skosztować nowe i niezwykłe potrawy.. Po ubraniu się jestem gotowa do wyjścia do szkoły.Wypracowanie po angielsku - Mój ulubiony zespół.. Propozycje bardzo dobre i przydatne jednak nie ma pozycji : List do edytora.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. Każdego roku, na początku września, musimy znowu przywyknąć do rygorów, jakie .. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Liczba postów: 538 Liczba wątków: 26 Dołączył: Jan .Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Mój ulubiony dzień w tygodniu.. Mój wolny czas spędzam na tym, co naprawdę lubię i co mnie interesuje.. My eating habits Moje nawyki żywieniowe-18-900 zzs..

-Móim ulubionym dniem tygodnia jest niedziela.

zadanie dodane 24 listopada 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] angielski;Wypracowania.. O 14:25 pojechałem do domu.2.. Najsłabiej wychodzi mi.. 16) 1.. Nie lubię koloru .. 19) 1. tiga2006 4 lata temu.. Mam męża i trójkę dzieci.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Piątek zawsze był dla mnie wyjątkowym dniem.. To jest napewno dobrze.. 266 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. My family Moja rodzina-17-1100 zzs.. Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.. Środa.. Dobu Myśl 15 kwietnia 2010 roku, godz. 00:47 120,5°C Jutro to mój ulubiony dzień tygodnia.. Następnie jem śniadanie.. Najchętniej rozmawiam z przyjaciółmi przez.. Jula4179 5 miesięcy temu.. Liczba postów: 339 Liczba wątków: 19 Dołączył: Nov 2013 Reputacja: 300 Płeć: Mężczyzna Województwo: Dolnośląskie #1.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: włodzimierz maciąg świadomość w stanie uwięzienia odpowiedzi 0 włodzimierz maciąg świadomość w stanie uwięzienia odpowiedzi Giaur streszczenie wik przeczytaj uwaznie ponizszy tekst a nastepnie zrealizuj 15 polecenMój ulubiony dzień tygodnia-14-1500 zzs.. Dodajcie jakiś😀Sobota,to mój ulubiony dzień tygodnia ‼️ 👉 Oczywiście, że pracuję.jednak mniej intensywnie, niż w środku tygodnia 👉 Mam czas na spacer i kolejne rozdziały książki- zarówno tej, którą czytam.jak kolejnej, którą piszę (wydam ją kiedyś,na stare lata 😂) 👉 No i mam czas na wieczorny seans filmowy.Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler..

...Mój dzień-wypracowanie.

Śniadanie kończę o 6:45.. W piątkowe poranki zawsze planuję, co będę robić, gdy wrócę ze szkoły i w końcu będę mogła odpocząć po pięciu dniach ciężkiej pracy.describe day opis dnia po angielsku opisz swój ulubiony dzień tygodnia « Describing a person - My grandfather - opis osoby - Mój dziadek - angielski Describe your favourite day of the week (2) - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski »Mam też dużo czasu, aby czytać książki.. Kiedy jestem w złości .. 17) 1.. Czwartek.. Jednym z moich ulubionych zajęć jest uprawianie sportu razem z rodzicami.I get up at about 7:00 o'clock.. Jeśli nie wskazano ci konkretnego momentu z jego życia, do jakiego masz się odnieść, dobrze przypomnij sobie treść lektury i wybierz ciekawe wydarzenie, które obudziło w bohaterze żywe emocje.. Czuję się świetnie gdy .. Wstaję i idę do łazienki.. Dzień tygodnia, którego nie lubię .Jutro to mój ulubiony dzień tygodnia.. Poprzedni tekst Następny tekst Myśli musicalna wyszperane eskimoska86 te które się podobają.. Piątek.Mój dzień.. Relacja kursu językowego w Niemczech (czas przeszły) / ein Bericht aus dem Sprachkurs in Deutschland .Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. Tylko jakieś wypracowanie w czasie przyszłym by się przydało :) Deadman1.. Jedno z nich chodzi do szkoły ,ą dwoje nie.. Pierwszy dzień w szkole zawsze jest dla ucznia wydarzeniem stresującym..

Najlepszy dzień w moim życiu.

Dominika Grabowska 8 lipca, 2013 język angielski No Comments.Ulubiony dzień tygodnia.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.My day - Mój dzień - angielski.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. - Myśl Dobu - Cytaty.info.. ona93 zebrane laborantjlcCzasem zdarza się, że tematem wypracowania jest kartka z pamiętnika bohatera literackiego omawianej właśnie lektury.. Unforgettable holidays Niezapomniane wakacje-15-1200 zzs.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Chociaż często mam wolny czas, staram się go nie marnować.. Cieszę się, gdy jest piątek, gdyż wiem, że to tylko jeden dzień przed rozpoczęciem weekendu.. 0 głosów.. 2,805 wizyt.. Moje posiłki.. Jaki jest Twój ulubiony dzień tygodnia?. Szanuję kiedy .. 18) 1.. A review #2Wolny czas to dla mnie ulubione chwile dnia, odpoczynek od szkolnych obowiązków oraz od zadań, które wyznaczają mi rodzice.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. Dominika Grabowska 26 lipca, .. I can say now, that it is my favourite band and that I'm crazy .Czy zgadniemy jaki jest twój ulubiony dzień tygodnia ?. Zagłosuj i sprawdź jak wybrali inni!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt