Szczegółowe streszczenie książki felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi
Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz .• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceWitaj na stronie Quizz.pl.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Zablokuj Zgło .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej szkole - gimnazjum im.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Spotkanie Felixa z Netem Bieleckim.. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. W jednym pytaniu jest błąd ponieważ Stefan Kuszmiński był też pilotem to było powiedziane w książce.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.. Odkrycie kryjówki złodziei.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Uratowanie Niki Mickiewicz przed kradzieżą drugiego śniadania.. Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta..

Świetne sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianem z tej książki.

Rozbicie Gangu Niewidzialnych Ludzi.. Na wieść o zwolnieniu z pracy stróża, Sylwestra (widział duchy) postanowili interweniować w jego sprawie u dyrektora szkoły.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Dzieci zaprzyjaźniają się i przeżywają pierwsze wspólne przygody.Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan Plan wydarzeń "Przygody OdyseuszaPodstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Szukaj.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Ale tata Niki żyje!. Odpowiedz.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi..

Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe.

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Test składa się z 12 pytań.. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. .Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Udostępnij.. profesora Stefana Kuszmińskiego.Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy „Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji „AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Odpowiedz.. Zwrócenia ukradzionych rzeczy właścicielom.. Nie lubi swojego imienia.3.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. poleca 81 % .. ponieważ miała w swoim domowym księgozbiorze książkę o tej tematyce..

...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.

Manfred - sztuczna inteligencja Neta nowym przyjacielem Niki i .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 .. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Banki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika - strona 2.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Skomentuj.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt