Streszczenie lektury szatan z siódmej klasy audiobook
Pomoc Zaloguj si .. Inne z kategorii - Lektury Edukacja.. Poznajemy jego rodzinę: ojca lekarza, czułą mamę i szalone, dużo młodsze rodzeństwo.. Skomentuj.. 2012-10-01 14:32:56 ,, Szatan z siódmej klasy " 2011-05-17 20:47:42 Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury ,, Szatan siódmej klasy " ?. 79% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie wraz z charakterystyką bohaterów.. Tata Adasia pracuje jako lekarz, a jego mama zostaje wtedy w domu i zajmuje młodszym i licznym potomstwem.„Szatan z siódmej klasy" - bohaterowie Adaś Cisowski - główny bohater powieści.. Lektury szkolne do słuchania na Mp3 - Szatan z siódmej klasy (Książka Audio) - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.. Udostępnij.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 78% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy" z opisem Adama Cisowskiego.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Książka gdzie wyrazista postać głównego bohatera Adasia Cisowskiego, wartka akcja oraz wpleciony wątek kryminalny sprawiają, że nie sposób się od niej oderwać.Geneza utworu i gatunek.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze..

Szatan z siódmej klasy.

Więcej.. Obejrzyj szczegółowe streszczenie Szatana z 7 klasy i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Szatan z siódmej klasy - Geneza utworu Powieść powstawała latem 1937 roku w Zakopanem, gdzie autor mieszkał na stałe od 1945 roku.. Jest synem lekarza i gospodyni domowej, ma czwórkę rodzeństwa.. 84% Streszczenie książki pt. "Szatan z siódmej klasy" 80% ''Szatan z siódmej klasy'' K. Makuszyński Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Dodał: grecka kolega.„Szatan z siódmej klasy" - streszczenie Profesor Gąsowski był lubianym nauczycielem.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Szatan z siódmej klasy .Streszczenie lektury "Szatan z siódmej klasy".. Udostępnij.. .Szatan z siódmej klasy AUDIOBOOK (Kornel Makuszyński) to obowiązkowa lektura w szkole podstawowej (w klasie V).. Który z chłopców nie pragnął poczuć się przez moment Sherlockiem Holmesem?. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Szatan z siódmej klasy Kornela .Gdzie mogę znaleźć audiobook Kornel Makuszyński '' Szatan z siódmej klasy" ?. Kornel Makuszyński i jego „Szatan z siódmej klasy" nie mogą być rozpatrywani tylko jako lektura szkolna.. Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski pokazuje, że każdy może nim zostać.Szatan z siódmej klasy Audiobook - pobierz całość (download)..

Sprawdzone hasła:71% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie.

Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .ciekawostki, Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury.. PATKA71928 4 lata temu.. Quiz w Poczekalni.. Polecane teksty: 81% Charakterystyka Odyseusza - na podstawie "Przygód Odyseusza" J. Parandowskiego.. gabciaa222 5 lat temu.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Szatan z siódmej klasy - streszczenie utworu Kornela Makuszyńskiego.. Tagi: MENUSzatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Audiobooki.com jest teraz częścią audiobook.pl Dla dzieci FantastykaJeden z uczniów gimnazjum męskiego, Adaś Cisowski, chłopiec szlachetny o umyśle przenikliwym, wyróżnia się nadzwyczajną umiejętnością logicznego myślenia.. Autor pisze w taki sposób, że przykuwa uwagę każdego czytelnika, bez względu na wiek.Szatan z siódmej klasy - streszczenie utworu Kornela Makuszyńskiego - strona 4.. Następne wideo.. .Adam udaje się na wieś do rodziny Gąsowskich.. 88% Wiek XX to wiek najokrutniejszych w dziejach ludzkości wojen.. Jest siedemnastolatkiem i uczęszcza właśnie do siódmej klasy gimnazjum i to właśnie on jest tym tytułowym szatanem.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością..

streszczenie.

12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Z tej racji nazywany jest przez kolegów Szatanem.. Miał ulubione postacie, o których potrafił opowiadać z niezwykłym zapałem, a o postaciach historycznych, których nie darzył sympatią wypowiadał się lekceważąco.Pełna wersja pod adresem: Szatan z siódmej klasy - lektura szkolna do słuchania - audiobook mp3Autor: Korn.Adaś Lisowski, czyli główny bohater książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Lekcje historii prowadził bardzo niekonwencjonalnie.. Skomentuj.. O Audiobookach Aplikacja .. Inne z kategorii - Lektury Edukacja.. 1 Szatan z siódmej klasy - streszczenie szczegółowe 2 Jak Adaś odkrył metodę egzaminowania pana Gąsowskiego - opis 3 Wanda Gąsowska - charakterystyka postaci.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .Szatan z siódmej klasy!. Widzimy też, że myśli Adama biegną ku gimnazjum żeńskiemu, gdzie króluje .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: Happy Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo..

Uczęszcza do siódmej klasy jednej z warszawskich szkół.

Odblokuj dostęp do 8152 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Więcej.. Jest to jedna z ulubionych powieści dla nastolatków.. mam w poniedziałek kartkówke z szatana z siódmej klasy a jesztem na 3 rozdziale wiec proszę o streszczenie (jeżeli mozna to nie dawajcie ze stron ok);) dla naj streszczenia bedzie naj odp (odznaczenie)Szatan z siodmej klasy-1960.. Utwór ukazał się drukiem w tym samym roku.Jak dobrze znasz lekturę pt. „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. Makuszyński potrafił doskonale skonstruować akcję utworu, pełną napięcia, nieoczekiwanych i zaskakujących zwrotów.. W szkole jest ceniony za bystrość, przenikliwość, koleżeńskość, opanowanie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich konfliktów.Szatan z siódmej klasy - 19,55 zł - Kornel Makuszyński Audiobooki .. streszczenie.. 118 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Jeżeli Twoje dziecko musi przeczytać lekturę na test lub lekcję języka polskiego, bardzo nie lubi czytać książek, ma problem z czytaniem lub wypożyczeniem lektury w bibliotece to skorzystaj z możliwości pobrania na własność legalnej pełnej wersji tego audiobooka (w wygodnych plikach MP3).Na to, że po „Szatana z siódmej klasy" chętnie sięgają kolejne pokolenia czytelników, wpływa wiele czynników.. Świetnie i z olbrzymią dozą komizmu zarysował postacie swych bohaterów, wprowadził do fabuły elementy, typowe dla kryminałów, stworzył .SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY - Kornel Makuszyński (Audiobook Mp3).. Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.81% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie lektury.. Napisz do nas.. Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński - streszczenieHistoria 17-sto letniego Adasia Cisowskiego, detektywa-amatora, który pewnego dnia zostaje poproszo.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - z siódmej klasy - 18,40 zł - Kornel Makuszyński .. Audiobook.pl ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt