Wybierz jeden z podanych tematów i napisz wypracowanie
Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Łatwiej pokonać każdą trudność, gdy dąży się do swojego wymarzonego celu.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Napisać trzeba wypracowanie wybierając jeden z dwóch podanych tematów.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Dokładnie przeczytaj każdy z podanych tematów.. Za samą wypowiedź pisemną można otrzymać aż 20 punktów To jest: 40% całej puli.. czyli np. tak jagby to był mój sen itp.Napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów : -Kim jest (Staś Tarkowski ) ( przestawienie postaci ) -przykłady sytuacji mrożących krew w żyłach ( wybierz 2 lub 3 sytuację BARDZO PROSZĘ O TO NA TERAZ DAJE NAJnapisz wypracowanie na jeden z podanych tematów -człowiekiem jestem i nic co ludzckie nie jest mi obce -opowiadanie którego mysla przewodnią bedzie hasło terencjusza - Carpe diem -chwytaj dzien!. Temat 1.. Napisz rozprawkę na temat, czy jest coś lepszego na świecie niż przyjaźń.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Podaj przykłady bohaterów literackich, którzy przyję..

Wybierz jeden z podanych tematów i napisz wypracowanie.

Gebhr przypomniał sobie od razu strzały na jeziorze .. jakie edyp podejmuje dzialania zeby odkryc zabojce.. ( Długość 80-100 słówek): 1.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Wybierz jeden z poniższych tematów i napisz wypracowanie 1 Jesienny wieczór w cmentarnej kaplicy opowiadanie z opisem sytuacji 2 Udowodnij ,że prawdy moralne zawarte w utworze A. Mickiewicza… poniżej.. Czy zgadzasz się z tym poglądem?. : 2010-10-20 21:04:31; Napisz rozprawkę na jeden z podanych tematów: 2011-11-13 14:44:30; Napisz wypracowanie na jeden z wybranych tematów: 2010-03-12 20:43:20; Napisz wypracowanie na jeden z wybranych tematów: opisz wygląd współczesnego miasta.. 1 strona) zadanie dodane 13 marca 2016 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Gimnazjum] wypracowanieWybierz jeden z tematów i napisz wypracowanie.. napisz list w którym spróbujesz przekonać przyjaciela do życia z horacjańską zasadąnapisz wypracowanie na jeden z podanych tematów: 1.Charakterystyka bohatera zbiorowego przedstawionego w znanej Ci lekturze 2.Charakterystyka pary bohaterów powieści, która wywarła na tobie wrażenie 3.Charakterystyka bohatera dynamicznego-postaci ze znanego Ci utworu literackiego lub filmu.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

2.Wybierz jeden z podanych tematów i napisz wypracowanie.

W uzasadnieniu odwołaj się do lektury obowiązkowej.. W uzasadnieniu odwołaj się do lektury obowiązkowej.. Pamiętaj o wykorzystaniu konkretnych przykładów i uzasadnieniu swojego zdania(możesz wykorzystać cytaty).. Temat.. CKE opublikował klucz odpowiedzi 15 kwietnia.Wybierz jeden z podanych tematów i napisz wypracowanie.. oraz do innego utworu literackiego.. 2013-09-19 16:49:43; Napisz wypracowanie .Napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zadanie: napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów człowiekiem jestem i nic co ludzckie nie jest mi obce opowiadanie którego mysla przewodnią Rozwiązanie: warszawa 20 05 2011 witaj tomku po początku mojego listu chciałabym cię pozdrowić iNapisz wypracowanie na jeden z podanych tematów.. W uzasadnieniu odwołaj się do lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.. Ta osoba zasługuje na miano współczesnego rycerza.. (opowiadanie z narracją pierwszo osobową.. 1 strona) zadanie dodane 13 marca 2016 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Gimnazjum] wypracowanieNa próbnym egzaminie ósmoklasisty 2020 uczniowie mieli za zadanie wybrać jeden z podanych tematów i napisać wypracowanie: Temat 1..

Podejmij decyzję, na który temat napiszesz wypracowanie.

Sami się przekonacie, że nie jest to trudna sztuka!. Czy etos pracy jest jeszcze dzisiaj komuś potrzebny?Wybierz jeden z podanych tematów i napisz wypracowanie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Najważniejsze postacie mitologiczne-omów i uzasadnij.. W argumentacji wykorzystaj znajomość wybranej lektury obowiązkowej i innego utworu literackiego.Napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów (min.. Pamiętaj!. W argumentacji odwołaj się do lektury obowiązkowej (wybranej spośród lektur wymienionych na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego) oraz do innego utworu .Napisz wypracowanie na jeden z wybranych tematów: 2010-03-12 20:43:20; Napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów: 2011-03-14 21:43:47; Napisz wypracowanie na temat swojego marzenia-skorzystaj z podanych poleceń.. Czy zgadzasz się z tym poglądem?. O Wypracowaniu z WOSu na maturze Własną opinię dodatnią lub ujemną .Napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów (min.. Temat 1: Napisz rozprawkę, w której udowodnisz, że bohaterowie literaccy ponosili konsekwencje swoich życiowych wyborów.. Opis wynalazku klucz uniwersalny proszę szybko odpTrzecia, to wypracowanie na jeden z dwóch podanych do wyboru tematów..

Napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów: * Co mi mówisz górski strumieniu?

Na cały arkusz maturzyści mieli 180 minut.. oraz do innego utworu literackiego.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Wybierz jeden z tematów i napisz wypracowanie.. Ciekawie byłoby żyć w średniowieczu.. Czy zgadzasz się z tym poglądem?. Temat 1.. (charakterystyka) 2.. 🎓 Wybierz jeden spośród podanych tematów i napisz wypracowanie.Napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów:-Ta osoba zasługuje na miano rycerza (Charakterystyka),-Ciekawie byłoby żyć w średniowieczu (opowiadanie z narracją pierwszoosobową).Zadanie: napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów 1 czy wrto w życiu kierować się uczuciem rozprawka 2 radio na tle innych mediów w moim życiu Rozwiązanie: temat 1 czy warto w życiu kierować się uczuciem na samym początku moich rozważańNapisz wypracowanie na jeden z tematów.. Łatwiej pokonać każdą trudność, gdy dąży się do swojego wymarzonego celu.. 2011-02-06 11:46:28; Napisz list oficjalny na jeden z tematów podanych w ćw.. Zapisz numer tematu, na który piszesz.. Napisz rozprawkę, w której rozważysz, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem.. 1.Człowiekiem jestem i nie, co ludzkie nie jest mi obce-opowiadanie, którego myślą przewodnią będzie hasło Terencjusza.Napisz wypracowanie na jeden z poniższych tematów: Napisz wypracowanie na jeden z poniższych tematów: 1.. Musisz napisać wypracowanie tylko na jeden z podanych tematów: temat 1. lub temat 2.. Tutaj pokażemy, jak napisać wypracowanie z WOSu tak, aby egzaminatorowi „opadła szczęka".. Łatwiej pokonać każdą trudność, gdy dąży się do swojego wymarzonego celu.. Tematów jest aż 7 ale wybrałam 2 tematy,bo tak się umówiłam z nauczycielem.. zadanie dodane 15 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika Ktoś ;) ( -4,050 ) [Szkoła podstawowa] wypracowanieZALICZENIE SEMESTR I Napisz wypracowanie na jeden z podanych tematów.. Temat 1.. Temat 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt