Wypracowanie po angielsku o wakacjach
Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Maja i Ania mają 16 lat.. Byłam tam z mamą tatą i bratem.. Jeździłem na deskorolce, grałem w koszykówke i chodziłem po mieście.Zwiedzaliśmy muzea, skanseny, zamki albo kościółki.wspomnienia z wakacji wypracowanie w czasie przeszłym.. Gdzie byłeś?. Zastanów się nad nim dobrze - napisz szkic, w którym zawrzesz zarys swojego wypracowania.Przydałby się esej, czy film jest lepszy od książki.. zadanie dodane 3 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika andzela2010sweet (-510) [Szkoła podstawowa] wypracowanie; angielski; pieniadze +1 głos.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Może byc nawet zmyslone Nagroda!. Są nieziemsko śliczne.. Kto zagrał główną rolę, co Ci się w nim podobało .. Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?. [na jutro] Autor edytował treść zadania 29.4.2010 (16:15), dodano Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.III aleksander fredro analiza biblia biografia bohaterowie bolesław prus bóg charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura .Przykłady użycia - "na wakacjach" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Oprócz: Wypracowania po angielsku o wakacjach.

Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.Jak powinno wyglądać wypracowanie po angielsku - budowa.. "Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.. Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Zadbaj o to, by Twoje myśli były ze sobą spójne i łączyły się w logiczną całość.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Wypracowania po angielsku o wakacjach.. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. Opis wakacji angielski.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Pojechaliśmy w lipcu.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Pływałem w jeziorze i łowiłem ryby.Było tam świetnie W drugim miesiącu spotykałem się z przyjaciółmi.. 2 odpowiedzi.. Jak napisać opowiadanie po angielsku - przydatne zwroty.. PILNE!. W pierwszym miesiącu pojechałem na mazury.. Oto treść Wakacje mineły mi bardzo miło.. Napisz wypracowanie po angielsku - środowisko.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Opowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów..

Wypracowanie o niezapomnianych wakacjach.

Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.Tłumaczenie słowa 'wypracowanie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Każdy rodzaj wypracowania po angielsku, niezależnie od tego, czy jest to dłuższy tekst formalny, np. rozprawka, podanie o pracę lub reklamacja, czy też krótkie opowiadanie o sobie albo ostatnich wakacjach, składa się z trzech obowiązkowych elementów: rozpoczęcia, rozwinięcia i zakończenia.wypracowanie po angielski pomocy Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: weronka49 18.4.2010 (20:10) napisz list do cioci u której byłeś na wakacjach.podziękuj jej za udane Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: matma123 19.5.2010 (21:18) wypracowanie Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum .Wypracowanie o twoim ulubionym filmie - Killer.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Wymarzone wakacje.. Przykład opowiadania po angielsku.Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. :)Napisz opowiadanie o Wakacjach po angielsku.. ale czeba to troszkę poprawić i upiększyć a sam sobie rady nie daje za pomoc z góry dziękuje oto moja wersja po polsku i po angielsku "Wakacje W tym roku spędziłem miło i wesoło, pierwsze dwaWspomnienia z wakacji.Mam wielki problem na jutro muszę napisać wypracowanie o mojej przygodzie na wakacjach proszę o pomoc :cry: Tekst do przetłumaczenia: Wakacje spędziłam nad morzem..

wypracowanie.

Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Wypracowanie po angielsku pieniadze szczescia nie daja.. Za najlepsze opowiadanie bedzie nagroda Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-02-05 15:54:54.. Dobry wstęp to połowa sukcesu.. My town Darłowo.Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. )Opowiadanie po angielsku - pisanie opowiadania w języku angielskim.. rzeczownik.. Wzór listu do przyjaciela po angielsku na temat polskich Świąt Wielkanocnych.. Ale ogl wypracowania super!. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.Do ich wprowadzenia użyj zwrotów, które znajdziesz poniżej (Wypracowanie po angielsku - rozwinięcie).. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.. Są wesołymi dziewczynami.. Pewnego dnia leżałam na plaży i się opalałam.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:"wypracowanie" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "wypracowanie" po polsku .. Co robiłeś?. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. To nic trudnego!. Mój brat kompał się w morzu.III aleksander fredro analiza biblia biografia bohaterowie bolesław prus bóg charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura .Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe..

Napiszecie mi wypracowanie po angielsku?Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt