Napisz po niemiecku wypracowanie o swojej rodzinie
Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. opisz rodzenstwo jak sie nazywaja i po ile maja lat pozniej przedstaw swoich rodzicow jak sie nazywaja i czym sie zajmuja .Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Interesujesz się ochroną środowiska i chciałbyś przekonać o tym swoją rodzinę.. Jak sama nazwa nam mówi, nie ma potrzeby używania w nim języka formalnego, można więc spokojne posługiwać się mową potoczną oraz skrótami.potrzebuję pomocy.. 2010-02-06 09:54:47 Poszę o pomooc.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie..

Napisz o tym list do swojej niemieckiej koleżanki.

Należy wpisać odpowiednio z : 1 - wpisz swoje imię 2 - podaj miasto w którym obecnie mieszkasz 3 - napisz że jesteś fanem np. piki nożnej ( Fußball ) 4 - podaj zawód jaki wykonuje mama 5 .Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: krystyna drat ruszczak portret narcyza odpowiedzi .. napisz wywiad z Keatingem czy wokulski jest realista czy marzycielem czy wokulski jest realista czy marzycielem paweł lukow szkoła wyludzania odpowiedziOpis siebie po angielsku.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Wypracowanie o rodzinie po niemiecku.. Opis mamy po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Poniżej załączam opis pozwalający zmodyfikować każdy z akapitów wypracowania pt. „Meine Familie po niemiecku" do własnych potrzeb..

Najpierw napisz jak sie nazywasz i ile ty masz lat nastepnie ile masz rodzenstwa.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania.. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. Muszę napisać wypracowanie na jutro.. WAŻNEpomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku .. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Uczęszczam do gimnazjum.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Przykład opisu mamy w języku niemieckim.. 35,733 wizyt.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Fotografuję chętnie naturę.. Napisz o: - planach przekonania rodziny do ochrony środowiska i braku zainteresowania ochroną środowiskaOpis mamy po niemiecku..

Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.

Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 11,358 wizyt.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Napisze po niemiecku 10 zdań o swojej.. - rozwiązanie zadania.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów..

... polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.

Witamy na zalicz.net!. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz wypracowanie o swojej rodzinie po niemiecku dam naj !. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.List nieformalny po niemiecku, znany również jako list prywatny, jest rodzajem listu, który się pisze do znajomych, członków rodziny, przyjaciół..Komentarze

Brak komentarzy.